Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2010 » Грудень » 13 » Повчання, настанови » Бути святими сьогодні
00:10
Бути святими сьогодні
Хтось може сказати, що це не актуально, не модно, не для нас. І дуже добре, тому що часто образ святих – це образ тих, які вже на іконці. А оскільки це неможливо за життя, бути святими стає далеким. Звичайно ж ні, бо через певний спосіб життя можемо удостоїтися вічної пам'яті, залишити свій образ на іконах, як приклад життя на довгі віки.

Так само, як колись, так само і сьогодні Божі слова є актуальні для кожного з нас: « Я бо Господь, що вивів вас із Єгипетської землі, щоб бути для вас Богом; тож маєте бути святими, бо Я святий (Лев 11, 45). Маємо їх також зробити модними, зробити девізом нашого сьогоденного життя.

Бути святими означає бути щасливими. Чи це не є актуальним для нас сьогодні?! Чи не це є модою нашого життя – шукати щастя?! Мабуть, так, але на жаль багато людей незалежно від віку в пошуках щастя знаходять нещастя. Нелегка ця дорога, і дуже добре, бо на цій дорозі ми не самі. Сам Бог є з нами і говорить кожному з нас – «бути святими сьогодні»: «Я бо Господь, що вивів тебе через Хрещення з рабства гріха, щоб бути для тебе Богом; тож маєш бути усиновленою дитиною, Божим сином, дочкою, бо я для тебе є Батьком».

Саме через вибір того, кого слухаю, я вибираю своє щастя, свою дорогу святості, вирішую про своє життя. Саме через вибір стаємося тими і маємо те, що вибираємо. Бог шанує вибір кожного з нас, але не хоче, щоб хтось згубився і втратив життя. Коли хтось з нас гине, треба віднайти себе, повернутись, як марнотравний син через Покаяння до Батьківського дому. А дім Його є домом молитви, домом діалогу, домом допомоги, домом радості, домом школи на дорозі до святості. Моє життя і дім будуть такими, якщо Бог буде Господарем мого життя, а я – вільним від залежностей, допомогою для інших, святим в житті.

Святість життя – це людяність; святість християнська – це братерство; святість особова – це відкритість. Все те, що виражаємо у Євхаристії. Чи можемо бути святими сьогодні? Можемо, якщо будемо такими у нашій щоденній поведінці: розумними, тверезими, повними благодаті (вірі, надії та любові), гостинними, слухняними не по відношенню до похоті, а по відношенню до знання правди; чистими в словах і вчинках; не лицемірними, щирими, гарячими в любові і допомозі один одному (1Пт 1, 13-25). В інших місцях Нового Завіту словом "святі" називають віруючих, що прийняли Христа як свого Спасителя, через особове ставлення до кожного зокрема. Бо святість – це спосіб внутрішнього буття, те, що виражаємо у Таїнствах стає видимим у поведінці.

Таїнство – це невидима Божа дія, яка стає видимою у наших словах і вчинках. Це дія, яка освячує нас упродовж всього життя. Таким таїнством має бути кожна людина. Освячувати і освячуватись, що означає ставати більш людяними в суспільстві, братами і сестрами в християнстві, екуменічними у міжконфесійних відносинах. Це наш обов'язок, який випливає з нашої місії, зі спільного священства. Цей обов'язок є таким актуальним у цей Рік Священства.

 

бр. Михайло Багінський OFM

ofm.org.uaСхожі матеріали:

Категорія: Повчання, настанови | Переглядів: 1398 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: настанови, бути святим, святий, повчання, святість | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
семи мечам болю Божої Матері

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика