Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2009 » Жовтень » 3 » о. Піо "Щоденник Любові" » Болонья, 9 квітня 1968
01:48
Болонья, 9 квітня 1968

Болонья, 9 квітня 1968

Сьогодні мені виповнилось сорок два роки. Уже північ. Я все ще відчуваю близькість до кожного серця, до Серця Бога. Це Він побажав мені всіх благ на мій день народження. Він добрий і ласкавий до мене, Він хоче, аби я залишився поряд з Ним.

Я збентежений і розгублений, сам не знаю чому.

В тишині слухаю биття Божого Серця, що переповнене Любов’ю до мене. Знаю, що недо­стойний такої великої любові, але впевнений, що не спокушаюсь.

Це Він, направду Він: Він дивиться на мене, пропонує мені Своє товариство. Я не почуваю себе самотнім, навпаки: в житті не було в мене такої твердої впевненості, що я нічого не потребую. Сьогодні вночі я усе маю в своєму серці.

Що ж воно таке, моє серце, серце, що б’ється в мені? Це – Бог, якому відоме моє тяжіння до Нього, моє бажання до Нього приблизитися. Без Нього я залишився б сьогодні сам-на-сам зі своїми багатьма турботами і, напевне, засумував би. Але все сталося по-іншому, коли я почув Його голос, що підбадьорив мене, нагадав, що я повинен довіряти Йому: Він і завтра подарує мені добро.

Ось і наступило завтра, а мені здається, що я повернувся у минуле. В минуле, яке я сам забув, та яке назавжди залишиться теперішнім у Його Серці. У Серці Бога існує лише “тепер”.

Там записані моє дитинство і юність, і зрілий вік з Ним я бачу знову і переживаю кожну мить.

Я забув лише ті хвилини, коли ухилявся від Нього, я втратив згадки про ті численні випадки, коли не був Йому вірним.

Як же це так, чому я не згадую про свої гріхи? Може, це Його воля, подарунок, котрий Він приніс мені на день народження? Тільки Він може може зробити такий щедрий пода­рунок: помогти мені забути те погане, що я зро­бив. До того ж, з’єднуючись з Його Серцем, я чую заклик набратись мужності, я повний довір’я та впевненості, що Він все виправить.

Чого ж чекає від мене Серце Бога?

Воно нічого не просить від мене. Воно поряд, щоб нагадати: я повинен любити так, як тільки можу, маю силу, і як наслідок – все більше відчуватиму Його присутність. Воно навчить мене впізнавати і ті місця, яким Воно дає перевагу. Завтра я відкрию Його в тому місці, яке Йому приємне. Із ласки до мене Воно стане знову відчутним, а може навіть видимим.

Воно втомилось ховатися, Воно хоче вийти на світ, щоб його побачили, тому й побажало прийти до мене.

Я не смію відповісти Йому – я відчуваю свою неспроможність. Воно переконало мене, що Йому приємно бути разом зі мною. Його образить моя відповідь: я ж не почуваю себе гідним такої великої честі. Я беру Його Серце в обійми і притискаю до грудей, ніби улюб­ле­ного друга.

Що я можу ще дати Йому?

Я не можу запропонувати Йому нічого, окрім моєї щирої дружби і повного безумовного довір’я. У мене є трошки любові, і я віддаю Йому цю малість, і віднині Він – той, хто робить все для мене.

Серце Його – друг, котрого я шукав усе життя і ніде не знаходив, тепер у мене є Воно, у мене є все, адже друг мій – сам Господь.

Боже Серце передає мені тепло цієї дружби. Його дружба зробить мене другом усіх, хто Йому друг, усіх тих, хто бажає бути Його другом; вона зробить мене другом і тієї людини, яка не знає, що у неї є лише один справжній друг: Серце Боже.

У думках я повертаюсь до тих, хто не схотів бути мені другом. Тепер, впевнений у Його любові, я впевнений і в тому, що зумію зберегти дружбу тих, до кого я тягнусь. Без сумніву, я зумію цілковито заволодіти їх любов’ю; цілковито, бо я хочу розділити її з ними. Це Він тепер усе влаштує для мене.

Це Він скеровує кожен крок, і Він більше не потерпить, щоб ті, кого Він вибрав, знову віддалялись від Нього, роблячи вигляд, ніби вони хочуть бігти лише від мене.

Його Серце – запорука повернення всіх тих, кого Він покликав.

Не можна більше гаяти час. Настала пора навернення, повернення додому.

Це Він. Він бажає цього, Він так вирішив!

 За Його волею Його Серце торжествує у серцях усіх люблячих. Гроза, що налякала Його паству, минулася. Серце Його – веселка, яка кличе усіх нас разом повернутися, прислу­хо­вуючись до Його волі.

 У світі багато нещасть, та найгірше з усіх – хвороба. Хворобою я називаю неготовність зрозуміти, на що здатна Любов, Його Любов і Любов до Нього. Вона – безкрає море благ і радостей, скарбів, які відкриті небагатьом і якими майже ніхто не вміє розпорядитися. Лік від цієї хвороби – у тому ж безкайому океані, в якому людина може знайти все і в якому ми досі майже нічого не знаходили.

 Благо, що ми його одержуємо, виходить від повноти Його Серця, але тепер Він хоче, щоб ми навчились шукати і просити. Запаси його благ невичерпні, багатства, дані нам, безмежні, та вони будуть даровані лише тим, хто Його зажадає і навчиться Його просити.

Достатньо просто попросити Його про допомогу: єдиний промінь, що виходить з Його Серця, з’єднає нас з джерелом всього, з радістю усіх.

 

 

9 квітня 1968. Ранок

Часом любов перетворює нас у полонених чийогось серця, та Я випущу вас на волю з темниці цього серця. Я визволю вас, і ви складете разом зі Мною серце єдине.

У Серці Моєму ви будете прислухатися до Мене; в серцях ваших я говоритиму; скажу вам, що для вас добре.

Благо, яким Я хочу наділити вас, це вміння завжди слухатися Мого голосу. Навчитесь слухатися, і ви відчуєте, як заволодіє вами істина. В мені ви почуєте голоси всіх тих, кого ви любили. За ту любов, що з’єднувала їх з вами, вони перебувають в Моєму Серці. Їхня Любов до вас, ваша Любов до них – усе це було Мною.

Любов, що її прийняли від інших і що віддали, зостанеться тут, вона живе в усьому. Кожен з ваших вчинків, здійснених в любові, існує і далі продовжує жити в Моєму Серці. Слухайте голоси улюблених, це – Мій голос. Тут ви знову здобудете все, що ви любили, усіх тих, кого ви любили.

 

Болонья, 9 квітня 1968, 9 година

Я знаю вас з передвіків – вас, хто несе світові любов. Я і є Любов, котру ви несете світові, адже ж ви народились від Мене. Я був тим, хто вас зажадав: Моє Серце породило вас на світ, бо ви єси Я, ви єси сущі. Ви – Моє Серце, яке дарує світові тепло.

Хто любить вас, любить і Мене, хто воістину любить Мене, зуміє впізнати Мене у вас, тому що через вас Я відкриваю Себе. Ті, хто вас проганяє, проганяють Мене.

Коли ж станеться так, що ви будете плакати, знайте: це Я плачу. І ваша радість буде Моєю радістю.

Не від жалю до самих себе ви плакатимете, ні, усвідомивши Мою присутність, ви відчуєте і ту несправедливість, котра здійснюється проти Мене, і ви утішите Мене, тому що ви захочете, щоб усе повернулося до вас заради Мене, бо ті, хто повертається до вас, повертаються до Мене.

Моя Любов до вас стане підтримкою для всіх, хто просить вас допомоги або ще проситиме. Вдячність, яка пов’язує Мене з вами, така велика, що вам досить лише попросити, і ваша просьба стане для Мене наказом. Я подарую Себе і віддам Себе усім тим, кого ви приведете до Мене. Люди, яких Я вам посилаю, це ті, хто прямо покликав Мене про допомогу у час горя, звершивши хоч мале діяння любові. Це діяння і дає Мені право відіслати їх до вас.

Я посилаю їх до вас, бо ви пізнали Мене, і ви назвете Мене тому, хто Мене шукає і навчите його, хоч самі не знаєте напевне, хто Я і що можу дати. Ви знаєте лиш те, що Я умію, тому що ви й самі вмієте у силу тих уз, що об’єднують вас і Мене.

Сьогодні велике свято – для тебе, для Мене і для всіх. Це свято Моєї задушевної розмови з тобою, розмови з твоїми друзями. Я розмов­ляю сьогодні з усім світом, що шукає істину і молиться за неї.

Усі, хто шукає істину, знайдуть її. Усі, хто вірить у Мене в силу сказаного Мною, повірять і в те, що Я збираюсь сказати тобі.

Я Той, хто вибрав цей день, щоб розмовляти з тобою, говорити з усіма. Сьогодні сорок другий день твого народження. У цей день Я тут, поряд з тобою. Я даю тобі силу і мужність йти далі, далі шукати шляхи, щоб принести спокій і радість серця. Я знаю, що завжди було твоїм найбільшим бажанням. Це бажання було Моїм бажанням: Я пробудив його у твоєму серці.

Тепер знаєш, бо ти дуже цього хотів і ти вмів шукати Мене в серці кожної людини, з якою зближувався.

Тепер я відкрию тобі задум, основи якого закладені з давніх-давен. Не намагайся дослід­жувати його: Я сам дам тобі все, що буде по­трібно, і кожен день і кожну мить Я даватиму тобі як щось нове. Завдяки Мені ти побачиш, чого ще не бачив, завдяки Мені зрозумієш, чого раніше не розумів.

Ти не смієш Мене запитувати, для чого Я це роблю, Ти повинен просто вірити, вірити твердо, що Я так вирішив.

Тепер ще рано, настане день, і ти дізнаєшся причини мого рішення. Твоє життя протікатиме так само, як життя багатьох людей, лиш одне буде тебе відрізняти від інших – постійне знання про Мою присутність. Те, що ти будеш робити, робитиметься з Моєї волі: ніщо не відбудеться випадково, усе Я підготую.

Нікому не дозволю судити про те, що ти робиш. Настав час говорити ясно і авторитетно. Мені потрібно, щоб ти користувався впливом, Я дам тобі достатньо впливу, щоби люди могли пізнавати тебе. Завдяки своєму авторитетові ти зможеш пояснити людям Мій задум. Авторитет дається тобі для того, щоб ти полюбив тих хворих, яких Я посилав тобі, коли вони не знали Мене.

Цієї любові Я і чекав від тебе. Цього Я хочу й від усіх інших, особливо від тих, хто стверджує, ніби перебуває у Мене на службі. Та Я не стану служити тим, хто прагне, щоб їм прислужували, а прикидається, ніби служить Мені. Насправді ці люди хочуть зробити Мене своїм рабом, бо ж вони знають, як багато у Моїй владі. Вони знають, що все в Моїй руці, і тому схиляються переді Мною. Їх поклоніння є визнанням Моєї могутності, Моєї все­при­сутності.

Та це схиляння, цей спосіб пізнавати Мене – зовсім не те, чого Я хочу. Я даю перевагу тим, хто зовсім не схиляється переді Мною, оскільки не догадується про Мою могутність. Ці люди не так винуваті, і з ними Я можу добитися більшого, якщо дам їм пізнати Себе.

Не кожен, хто схиляється переді Мною і переді Мною плаче і Мене благає, по-справж­ньому любить Мене. Набагато частіше така людина бачить в Мені заручника своїх власних егоїстичних стремлінь. Так само дуже часто поводяться і з вами ті, хто полюбив Мене. Ці люди знають, відчувають, що з любові до вас Я не зумію їм відмовити, тому вони так часто просять у вас те, чого не зуміли випросити у Мене.

У Моїх очах їхня просьба була неправедною. Ось чому і вам так часто доводиться розча­ровуватися у тих, хто звертається до вас з вда­ваною любов’ю.

А ті, кого Я вислухав (виключно з любові до вас) вважають, що їм таки вдалось вас обдурити. Вони помиляються. Так, вони нама­гались вас обдурити, украсти у вас Мене, та Я наперед знаю їхній план. Я все передбачив. І коли даю їм хоч щось, то лише заради того, щоб вони були у боргу перед вами, хто полюбив їх. Усе, що вони незаслужено від Мене одер­жали, належить вам, і мають вони це завдяки вашій постійній молитві.

Усі блага належать лише Мені і вам, а ті блага, що ви їх випросили у Мене для задо­волення цих людей, стануть вогнем, котрий їх спалить, якщо вони забудуть віддячити вам і Мені.

Я не мстивий, бо їхній спротив не застане Мене зненацька. Я знаю серця людей. Я часто повстаю проти тих, хто намагається порушити Мої плани, і Я неодмінно піду проти того, хто виступить проти вас, хто побажає завадити вам у виконанні обдуманого Мною задуму. Я не мщу, Я захищаю свій статут проти усіх і вся.

Я не дозволю хитромудрим, витонченим, злісним, зіпсованим людям хоч на дрібку судити про вас, тих, хто любить Мене. Ви готові служити Мені? Я буду суворим суддею для всіх тих, хто насмілиться судити вас. Моє Серце віддане світові. Моя любов до вас перетвориться в осуд для всіх тих, хто вас зневажає; Моя Любов до вас перетвориться у співчуття і любов до всіх тих, хто виявить до вас знаки любові та поваги, навіть коли на такій людині і буде важка вина. Я буду другом усіх тих, хто буде вашим другом.

Якщо Я не був би таким, яким себе вияв­ляю, якби ви Мені повірили, що Я люблю вас, що Я залишаюсь з вами, що Я захищаю усе, до чого ви діткнетесь?

Я зроблю для вас значно більше, ніж ви зумієте розгледіти або заздалегідь собі уявити. Я візьму на Себе усі ваші гріхи. Мене не зачіпають ті бажання, які пробудив у вас світ. Я прийняв вас у світі разом з всіма помилками світу; на цьому світі Я хочу преобразити вас. Я знаю, як перетворити у благо навіть ваше зна­йомство зі злом.

Ваш досвід дав вам знання, Ви пізнаєте зло у самих собі і тоді можете побороти його в тих, кого Я вам посилаю.

Я хочу, щоб ви не боялись: страх – ознака слабості. Ваш страх означає, що ви не вірите в Мої сили. Моя сила перемагає всі омани світу. Моя сила згладить будь-яке ваше падіння.

Я прошу вас лиш одного: прийняти Мене в своє серце і вірити, що Моя сила урівноважить всі ваші слабості. Я – ваша сила. Пам’ятайте: Я не збираюсь ставати суддею. Я хочу корис­туватися вашим довір’ям. Я хочу бути для вас добрим порадником. Я прошу вас: ніколи не сумнівайтесь в Моїй доброзичливості до вас. Я дам вам усе, що потрібне для вашого щастя. Я поз­бавлю вас від усіх печалей. Довірте Мені своє горе, і Я дам радість вам узамін. Я і є вашим Благом, адже це Я привів вас у світ. Ви поміщені в Моєму Серці, і Я поміщений у вашому.

 

Болонья, 9 квітня 1968. Вечір

Благо, яке ви повертаєте Мені, примножує милосердя до всіх людей. Моя велика Любов до вас робить Мене милостивішим до всіх. Усі отримають свою долю благ завдяки тій любові, яку ви мені повернули: через любов до вас Я не буду суворий і до інших.

Та Я буду дуже суворий, якщо обра­жатимуть Любов. Ту любов, яка поєднує вас і Мене. Єднання зі Мною означає, що ви повинні дати можливість діяти Мені.

Якщо ви хочете виправити помилку або чужу несправедливість, дайте Мені повну свободу дій. Ви самі часто заважаєте Мені своєю манерою вести себе. Ваш дух залишається під впливом людей невіруючих і недовірливих. Я знаю, що вони можуть запропонувати вам, і знаю цих порадників: отож, облиште, Я сам все для вас полагоджу.

Мені необхідний ваш досвід, тому що Моя любов до вас посилює Мою увагу до ваших бажань і ваших помилок.

Понад усе Я ціную добровільну згоду. Я поважаю свободу вибору і часто приймаю ваш вибір, хоча він і неправильний.

Мене не хвилюють ваші помилки. Я зумію усе поставити на своє місце. Я прошу вас по­слухатись Мене, та Я залишаю вам мож­ливість вибору. Ви зовсім не повинні бути позбавлені свободи вибору через те, що почнете Мене слухатись.

Можете вибирати в житті той шлях, котрий видається для вас найкращим – шляхів багато. Якщо захочете, Я підкажу вам найпростійший шлях, найменш ризикований, найприємніший для вас. Мені все одно, яке становище в світі і якому заняттю ви дасте перевагу при виборі. Мені важливо, щоб ви вибрали Мене прово­дирем.

Я обережу вас від небезпек, котрі ви не зумієте розгледіти своїми очима: від лукавства тих, які Мені ворожі. Я знаю їх усіх.

Часто буває так, що ви уже володієте тими благами, які шукаєте, та ви самі цього не знаєте; ви тримаєте їх в руках, але Я повинен втру­титися, щоб відкрити вам очі.

Часто ви не можете використати все те, що Я припасаю для вас, тому що ваші приховані вороги ховають від вас благо або намагаються його вкрасти.

Спитайте Мене, і Я скажу вам, що саме вам належить. Я не допущу, щоб інші без всякого на те права присвоїли те, що належить вам.

Коли ви просите Мене, то мусите вислов­люватися якомога ясніше, адже щоб виконати вашу просьбу, Я повинен її зрозуміти.

Ваші слова відіб’ються в Моєму Серці так, як ви їх вимовите. Варто подумати кріпко і ще раз подумати перед тим, як звернутись до Мене з просьбою; постарайтесь самі як слід зрозуміти, чого ви від Мене хочете. Якщо ви самі не впевнені у своїх бажаннях, якщо ви боїтесь, як би те, що ви у Мене просите, згодом не повер­нулось вам на шкоду, то краще попросіть у Мене поради. Я пораджу вам просити те, що вам насущно необхідне, що буде для вас найкращим, те, що зробить вас щасливим, те, що відповідатиме бажанням вашого серця.

Вам легко і просто вислухати Мою від­повідь. Я дам вам глибоку впевненість у пра­вильності Моїх слів. Та вам необхідно на­строїтись, щоб ви зуміли Мене вислухати.

Не поспішайте, не будьте самовпевненими, до кінця сумнівайтесь в мудрості свого бажання. Коли засумніваєтесь у самих собі, тоді почнете прислуховуватися до Мене, відчувати Мою присутність. Лише тоді зрозумієте і знатимете напевне, що це Я розмовляю з вами. Ви зро­зумієте Мою мову, тому що вона – найпростіша і найпереконливіша. У ті хвилини, коли Я вам раджу, щезає усякий сумнів. Якщо ви далі сумніваєтесь, значить, це знову Я. Я намагаюсь нагадати вам про Себе, щоб схилити вас до терпеливості. Я пробуджую у вас сумніви, щоб ви попросили у Мене поради. Завжди треба дочікуватися впевненості, котру Я вам дарую після того, як ви смиренно і терпеливо по­про­сите Мене звільнитись від сумніву.

Те знання, яким ви найчастіше користуєтесь, від котрого стаєте сильнішими, щедрішими, щасливішими, стане істинною скарбницею вашого духу, вашого життя, – навчіться лиш прибігати до Мого керівництва.

В один день, в одну мить Я можу дати вам більше знань, ніж ви здатні здобути за все життя. Тільки в прямій розмові зі Мною ви зумієте пізнати самих себе.

Я знаю вас: знаю, хто ви, звідки ви прийшли, куди йдете. Ваше життя виливається потоком енергії з Мого бажання подарувати вам Самого Себе і все, чим я володію.

Моя енергія створила цю плоть, котра служить зовнішньою оболонкою вашого духу. Дух ваш існував і перед тим, як він огорнувся у плоть. Ваше буття походить від Мого Духу, що був спрямований у першу людину. Все той же Дух, Мій Дух, який дарує життя кожній людині, різними каналами добирається і до вас. Так різними каналами Мій Дух з’єднується з вашим. Дух, що з’єднався з вашою свідомістю, керує і командує вашим серцем, Любов, що живе у вашому серці, це і є Моя безперервна присутність. Ваше серце прекрасне завдяки цій любові, яку Я до вас відчуваю.

Та хоч Моя любов робить добрим ваше серце, ваш дух здатний втягнути його в не­злі­ченні пристрасті, які заплямовують душу. Дух, що обважнів від пристрастей (жадібності, хти­вості, заздрості), веде до осквернення і ваші дум­ки. Думки приєднується до духу в бажанні знищити в душі дух любові. А позбувшись духу любові, ви стаєте здобиччю і жертвою плотських пристрастей.

Пристрасті плоті ворогують і повстають один проти одного (заздрість). Тільки ваше серце може вас врятувати, воно – магніт, який Я встановив у вас. Я використовую цей магніт, щоб знову притягнути вас до Себе.

Навіть коли дух пошкодив цей магніт у стремлінні до пристрастей, ворожих Любові, ваше серце все ж залишиться містилищем Моєї любові до вас. Притягаю до Себе ваші серця. Я примушую дух відректися від неспівмірних, нездорових зазіхань.

Моя любов сильніша від усіх пристрастей. Своєю любов’ю до того, хто впав жертвою пристрастей, ви зумієте повернути і Мене в його серце. Любов, яку Я запалю в його серці, стане світлом для його духу. Розум, просвітлений Моєю Любов’ю, з’єднається з Моїм Святим Духом, який породить в ньому розуміння і плодотворящу думку, Святим Духом, який дарує вам радість і мир, спокійну згоду між вашим розумом і вашим серцем.Схожі матеріали:

Категорія: о. Піо "Щоденник Любові" | Переглядів: 1839 | Додав: traducionalist | Теги: Падре Піо, Щоденник Любові, о. Піо, християнські книги | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
душам у чистилищі

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика