Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2015 » Грудень » 10 » Публіцистика » Актуальні публікації на 10/12/2015
19:23
Актуальні публікації на 10/12/2015
Північна Ірландія: Верховний Суд хоче розширити право на аборт

"Нелогічним і внутрішньо суперечливим є закон, котрий з одного боку протистоїть дискримінації дітей, що народилися з синдромом Дауна або з розщепленням хребта, з іншого боку дозволяє аборт, щоб такі діти не могли народитися", – так католицькі єпископи з Північної Ірландії прокоментували рішення Верховного Суду в Белфасті, який постановив, що закони, які забороняють аборти, є порушенням прав людини.

У Північній Ірландії, на відміну від інших частин Великобританії, аборт дозволяється лише у разі небезпеки для життя матері. Згідно рішення Верховного Суду аборт має бути дозволений також у випадках зґвалтування і важких вад розвитку плоду, тому що у таких випадках – як вважають судді – "не йдеться про людське життя, яке потрібно захищати".

Єпископи шоковані тим, що, на думку суддів, життя деяких дітей не має цінності. У своїй заяві єрархи Північної Ірландії наголошують, що аборт не є правильним рішенням у разі будь-яких проблем, пов’язаних із перебігом вагітності, та пригадують слова Папи Римського Франциска з енцикліки Laudato Si: "Нездійсненним видається освітній процес щодо прийняття слабких осіб, що є довкола нас, яке часом є обтяжливим або клопітким, якщо немає турботи про людський ембріон, не зважаючи на те, що його поява може стати приводом для труднощів і проблем".
Навіть у католицькій пресі не говоритимуть про мучеників Уганди

LifeSiteNews: Наші читачі розповідають, що «LifeSite» їм подобається тим, що вони розповідають те, про що ніхто інший не подає інформацію.

Чудовим прикладом була цьоготижнева правдива історія  мучеників Уганди, яка з"явилась під час відвідин Папи Франциска Уганди, але якої Папа ледь торкнувся. Правдивою історією є те, що король Буганди Мванга II  - сьогодні це південна Уганда - вбив 45 чи 47 перших новонавернених християн країни (приблизно половина були католиками і половина англіканцями) у своєму королівському дворі, бо вони відкинули його гомосексуальні загравання.

Папа Франциск не є єдиним, хто опустив цю очевидну, але незручну правду. Так само зробили обидва органи преси, ліберальний і консервативний. Дуже ліберальний «National Catholic Reporter» замовчав гомосексуальний аспект, кажучи, що мученики були "спалені живцем за віру, переслідувані місцевим королем." «The National Catholic Register» і «Тhe Catholic Herald»  у Великобританії, обоє консервативні, також опустили гомосексуальний аспект.

Оскільки навіть з Вікіпедії ледачому репортеру легко довідатись, і оскільки сюжетне змішування релігії і аномальної сексуальності повинно бути легким викликом для будь-якого журналіста, і оскільки постійна ворожість африканської церкви до гомосексуальності є гострою проблемою в даний час, це упущення вимагає пояснення.

Причиною, я вважаю, є те, що ця  історія не вписується у лейтмотив, що африканська "гомофобія" є імпортована з євангелістської Америки. З цим я вперше зіткнувся в 2010 році на лекції про незатверджене, але вельми спірне анти-гомосексуальне законодавство Уганди. Промовцем був місцевий професор, тема якого була «Політика і «Слово Боже»: Заплутана павутина анти-гомосексуального законодавства Уганди".

З поблажливістю у голосі, професор зобразив основні напрямки християнства (католицтво і англіканство) в Уганді, як примітивні, емоційні, і дитячі. "Християнство Уганди, здається, обійшли просвітництво і реформація", сказав він, даючи нам зрозуміти, що це було безумовно поганою річчю, бо означало, що Святе Письмо, в Уганді не піддається розумінню..

Через позірну нехитрість угандійців,– продовжував професор,– вони були легкими знаками для янківських євангелістських християн у дрібній торгівлі гомофобією. І хоча це правда, що кілька провідних американських євангелістів - Скотт Лайвлі і Дон Шмірер провели семінари в Уганді, застерігаючи релігійних лідерів, цілком справедливо, від очолюваної США кампанії з нормалізації гомосексуальності у всьому світі - що знаючий професор опустив було... угандійські мученики.

Чому? Я припускаю, що ці мученики спростовують його припущення, що бідні, дорогі християни Уганди не могли б прийти до їх анти-гомосексуалізму природно, або, більш точно, споконвічно. Це мав бути американський імпорт. Це ігнорує не тільки мучеників, але неминучий факт, що у всій Центральній Африці існує вже здавна і дотепер сильна відраза до гомосексуальності в місцях, де американці ніколи не бували.

Професор мав іншу критику для Уганди. Відзначивши, що його лідери пообіцяли дати приклад  всьому світу у відпорі гомосексуальної навали їх твердим законом, він мягко насміхнуся над ними за міркування, що їхня маленька країна не може показати світові нічого.

Таким чином, цей професор не тільки опустив мучеників (як він пізніше зізнався мені, тому що він не був упевнений, що це було важливо), але теж якось пропустив диво Уганди: контроверсійний успіх країни у розвороті іншої навали, пов'язаної з гомосексуалізмом - епідемії СНІДу. Те, яке ця мала країна показала світу, і світ доклав усіх зусиль, щоб приховати його.

У той час як інша частина Африки прийняла трьох-частинний підхід, який був невдалим, заснованим на зниженні ризику презервативів, тестуванні та лікуванні, Уганда розробила власну кампанію СВП: стриманість, вірність і презервативи, якщо необхідно.

Організація боротьби зі СНІДом, очолювана американським гомосексуалістам, пропагувала методологію, далеку від традиційної моралі і способу поведінки, бо африканців було визнано нездатними змінити їх вроджену розбещеність. Але кампанія з презервативами в Африці, і це визнали чесні спостерігачі, не настільки запобігла зараженню, як заохочувала до багатократного партнерства, де презервативи не використовувалися (а часто їх не було, і не було навіть в наявності).

Але в Уганді уряд спільно з церквами і мечетями просував поведінку, відповідну до християнської та ісламської моралі: немає сексу до шлюбу і вірність у шлюбі ("нульове пошкодження", як це було кмітливо сформульовано для пастви). Презервативи були додані в якості останнього методу не як запізніла думка, а швидше як подачка міжнародним агентствам з надання допомоги, які для презервативів передбачають ритуальний статус і які контролюють гаманці.

Уганда знизила поширеність СНІДу серед дорослих з 15% до 5%, це – неперевершені показники у Африці. Але, маючи третину ВВП країни з іноземної допомоги, вона мусіла піддатися організації боротьби зі СНІДом і зрештою, допустити зріст показника поширеності до 9%.

Чому організація боротьби зі СНІДом так виступає проти зміни поведінки? Багато гомосексуалістів ідентифікують свою сексуальність з певними неприродними практиками. Вони стверджують, що відмовитися від неї було б визнанням того, що щось не так або ненормально з поведінкою (що, безумовно, спрощує ймовірність для чоловіків заразитися СНІДом).

Це обернулось на засаду віри: ніхто не змушений змінювати свою основну сексуальну поведінку заради боротьби зі СНІДом.

Як у безсмертній фразі  Вінстона Черчілля залізна завіса колись опустилась над Європою, так тепер заслона мовчання падає на громадський дискурс, приховуючи всі негативні посилання на гомосексуалізм - в науці, в політиці, у сфері охорони здоров'я та міжнародної допомоги, і навіть в католицькій пресі. Жодних фактів не може стояти на шляху маршу ЛГБТ до нормалізації і популярності.
Бойовики в рясах: Московський патріархат відправляє на Західну Україну семінаристів-"тітушок"

В Українську православну церкву Московського патріархату призначили двох емісарів із правами, вищими, ніж у митрополита. Їхнє завдання – завадити переходам вірян від Московського патріарха Кирила до Київського патріарха Філарета.

Мало того, мовиться про застосування цими "воїнами" Кирила бойових загонів. Кореспондент ТСН Сергій Гальченко побував у трьох областях і "найгарячіших точках" протистояння. Російська православна церква задіює всі важелі, аби втримати парафії і майно. Кров – уже не дивина.

Російська православна армія вже давно стріляє в українців на східному фронті. Але, здається, Московський патріархат вирішив поширити бойовий досвід і на Західну Україну. Причина проста. Тут місцеві парафії одна за одною переходять із Московського в Київський патріархат. Тож вище керівництво церкви патріарха Кирила призначило двох спеціальних емісарів із надзвичайними повноваженнями. Подейкують, ці "святі воїни" не тільки перебирають на себе управління західними єпархіями під час приїзду і здатні поставити на місце якого-завгодно митрополита, а й можуть направити в регіон спеціальні загони "казаків" і спортивного вигляду семінаристів у будь-яку гарячу точку.

ТСН відвідала три області – Рівненську, Тернопільську та Закарпатську. У цих регіонах переходи під юрисдикцію Київського патріархату закінчувалися масовими сутичками. Села Катеринівка, Птича та Пилипець – усюди спортсмени-семінаристи, обдерті кулаки і роз'юшені обличчя.

Держава Україна наразі демонстративно відхрестилась від питання переходів. Та найпевніше, це лише примножить кількість конфліктів і розбитих облич. Особливо після завершення формування силових загонів Московського патріархату. Емісари Кирила зроблять усе, аби Україна не мала власної помісної православної церкви.
Екзорцист, отець Вячеслав КЛЕМБОВСЬКИЙ: "Батьківське прокляття - НАЙСТРАШНІШЕ!"

Чому відбувається одержимість? Які люди знаходяться під особливою небезпекою? Як захистити себе? Яке з видів прокляття є найнебезпечнішим? Скільки ворожок щоденно відвідують храм? Все це - у динамічній розмові з відомим екзорцистом, який має цілу низку битв з бісами, що не дають спокою людям...

- Одного разу, до мене привели худенького хлопчика на вичитку.- Пригадує священик.- Щойно почав читати обряд, як він почав брикатися, його тримало аж сім чоловік. Раптом через того хлопця почав говорити нечистий: "Пусти мене в лози".- Які лози?- Подумав я? Може лоза, - це дерево? Виявилося, що один із семи чоловіків, що тримав бідолагу, мав таке прізвище...У таких випадках, дискутувати НЕ можна. Лише ВІДРІЗАТИ в ім'я Ісуса Христа.

А ось у випадках з відьмами - можуть бути варіанти. Дуже важливим є дізнатися її перше ім'я. Бо є таке поняття, як коронація відьми, коли вона отримує інше ім'я.

Є прокляття від відьм, але, найгірші прокляття від батьків. Допомагає причастя на честь п'яти ран Ісуса Христа, молитва і пробачення. Диявол НІКОЛИ не піде на политий кров'ю Ісуса Христа голгофський хрест - бо це його найбільша поразка. Під час екзорцизмування - намащуються олія над верхньої губою, для того, щоб перемогти гріхи: заздрощі, ненависті і прокляття - вони завжди йдуть в парі.
Французький єпископат виступив з критикою секуляризації країни

Постійна рада Конференції католицьких єпископів Франції виступила із заявою з нагоди 110-річниці відділення Церкви і держави у Франції. Повідомляє сайт «CatholicCulture.org». Прямим наслідком цього акту стало закриття католицьких шкіл та втрата Церквою більшості Її власності у Франції. Ці дії французького уряду були жорство засуджені св. Папо. Пієм Х у трьох енцикліках.

Французькі єпископи відзначають, що останнім часом у Франції намітилась тенденція коли держава сприймає свою світськість, як вигнання релігії з прилюдного простору. У цьому контексті повністю безсенсовими, на думку французького єпископату, виглядають заклики до поваги релігійних переконань.

Французькі єпископи переконані, що «приватизація» релігії не дасть французькому суспільству нічого доброго, а навпаки маргіналізація релігії призводить до появи фундаменталістських течій та поглядів.
Англіканська церква засуджує антихристиянську політику кінотеатрів

Англіканська церква звинуватила кінотеатри у подвійних стандартах, оскільки вони перед показом фільмів демонстрували 7-и хвилині анімації про індуїзм, у той же ж час відмовляючись демострувати рекламні ролики про молитву «Отче наш».

Кінотеатри Odeon, Cineworld та Vue прокручували анімаційний фільм «Команда Санджея» перед кожним показом «Добрий Динозавр». У цьому ролику зображені індуїстські божества, що в якості супергероїв захищають хлопчика, спонукані до цього молитвою.

Проте минулого місяця, агентство, яке обробляє реклами для кінотеатрів відмовилося від 60-секундного ролика про «Отче наш», яку читають або співають різні люди, стверджуючи, що цим можна «образити аудиторію». Вони виправдовувалися політикою реклами, яка забороняє рекламувати «будь-яку релігію чи віру».

Таке рішення викликало сильну критику з боку політичних і релігійних лідерів, таких як прем’єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона, англіканського архиєпископа Кентерберійського, Стівена Фрайя та Бориса Джонсона.

Англіканська церква заявила, що рішення дозволити індуїстську анімацію, але заборонити Молитву Господню демонструє непослідовність кінотеатрів.

Прес-секретар англіканської церкви Арун Арора для заявив «The Times»: «Я не бачив цього фільму, але оскільки виріс на хінді фільмах та виховувався на Боллівуді, то не маю нічого проти Команди Санджея і, звичайно, не заперечую показу цього мультиплікаційного фільму у кінотеатрах.  Однак той факт, що вони говорять одне, а роблять інше, демонструє непослідовність їхніх слів. Кожен фільм і реклама передає певне повідомлення і в даному випадку це пропаганда індуїзму... Усі ми просимо, щоб нас почули і сподіваємося, що кінотеатри  змінять свою думку і покажуть фільм justpray.uk.».
Пакистан: християнам погрожують терактами на Різдво

Кілька християнських церков Йуганабаду, що поблизу Лахору, столиці пакистанської провінції Пенджаб, отримали погрози терористичними актами на Різдво. Це спонукало пакистанських християн звернутися до влади Пакистану з проханням про додаткові заходи безпеки на Різдво. Про це повідомляє агенція «Fides».

Повідомлення про загрозу терористичних атак викликало хвилю паніки між пакистанським християнами, оскільки усі вони добре пам’ятають березневу атаку, здійснену терористками-смертницями в католицькій та протестантській церкві Йуганабаду.

Проте, як зазначають лідери християнських спільнот Йуганабаду, основаною їхньою зброєю захисту була і залишається молитва.
Бойовики в рясах: Московський патріархат відправляє на Західну Україну семінаристів-"тітушок"

В Українську православну церкву Московського патріархату призначили двох емісарів із правами, вищими, ніж у митрополита. Їхнє завдання – завадити переходам вірян від Московського патріарха Кирила до Київського патріарха Філарета.

Мало того, мовиться про застосування цими "воїнами" Кирила бойових загонів. Кореспондент ТСН Сергій Гальченко побував у трьох областях і "найгарячіших точках" протистояння. Російська православна церква задіює всі важелі, аби втримати парафії і майно. Кров – уже не дивина.

Російська православна армія вже давно стріляє в українців на східному фронті. Але, здається, Московський патріархат вирішив поширити бойовий досвід і на Західну Україну. Причина проста. Тут місцеві парафії одна за одною переходять із Московського в Київський патріархат. Тож вище керівництво церкви патріарха Кирила призначило двох спеціальних емісарів із надзвичайними повноваженнями. Подейкують, ці "святі воїни" не тільки перебирають на себе управління західними єпархіями під час приїзду і здатні поставити на місце якого-завгодно митрополита, а й можуть направити в регіон спеціальні загони "казаків" і спортивного вигляду семінаристів у будь-яку гарячу точку.

ТСН відвідала три області – Рівненську, Тернопільську та Закарпатську. У цих регіонах переходи під юрисдикцію Київського патріархату закінчувалися масовими сутичками. Села Катеринівка, Птича та Пилипець – усюди спортсмени-семінаристи, обдерті кулаки і роз'юшені обличчя.

Держава Україна наразі демонстративно відхрестилась від питання переходів. Та найпевніше, це лише примножить кількість конфліктів і розбитих облич. Особливо після завершення формування силових загонів Московського патріархату. Емісари Кирила зроблять усе, аби Україна не мала власної помісної православної церкви.
У Пакистані переслідують вчителів-християн

У Пакистані звинувачено чергового вчителя-християнина у проповідувані мусульманам християнства.

Мусульманин Мухаммад Шаріф подав у Департамент освіти скаргу на вчительку-християнку Марію Джавайд, яка працює у дівчачій школі в районі Пакпаттан в провінції Пенджаб, що вона начебто проповідувала своїм учням християнство.

Як повідомляє інформаційне агенство «Fides», адвокат Сардара Муштак Гілл, ситуація Марії Джавайд є доволі складною, хоча й звинувачення на її адресу є повністю безпідставними.

Останнім часом проти вчителів-християн у Пакистані розвертається правдиве переслідування. Так нещодавно зазнав жорстокого побиття від вчителів-мусульман Азам Саддік – католик, який був призначений директором початкової школи. Самі мусульмани визнали, що єдиною причиною катувань Саддіка була його католицька віра.
Австралія: держава бореться з християнською цивілізацією

Церква в Австралії "більше не сприймається в суспільстві як поважна інституція, а багато людей вважають Її перешкодою для досягнення процвітання", – сказав Архиєпископ Юліан Портеус із єпархії Хобарт на зустрічі, організованій Християнським Лобі Австралії. За його словами, вороже налаштована до Церкви влада щоразу з більшою сміливістю запроваджує законодавство, несумісне з християнською мораллю.

Австралійський Архиєпископ вважає, що у майбутньому слід очікувати юридичного переслідування Церкви державою, метою якого є ліквідація фундамент, на якому впродовж останнього тисячоліття будувалася цивілізація Заходу. Прикладом цього є звинувачення єрарха Антидискримінаційною Комісією Тасманії у порушенні права після того, як він опублікував пастирський лист, в якому захищав католицьке вчення про шлюб.

У той самий час влада Вікторії намагалася змінити нормативну базу таким чином, аби змусити християнські агентства з усиновлення передавати дітей гомосексуальним парам. Критичним моментом у процесі дехристиянізації, на думку Архиєпископа Портеуса, було широке поширення контрацепції, що призвело до розриву зв'язку між статевим актом і плідністю. Хоча віруючих сьогодні намагаються випхати за церковні мури, "саме зараз християни повинні рішуче протиставитися спробам заглушити голос Церкви щодо соціальних питань", – наголосив ординарій єпархії Хобарт на острові Тасманія.
У Росії дедалі частіше говорять про священну "православну" війну

Російські політики, експерти, журналісти і навіть духовенство виправдовують розв'язання воєн, які "очистять світ".

Армия России РФ В Росії поширюється войовничий настрій. Ілюстрація army-news.ru В Росії зростає войовнича атмосфера. Про велику війну як про спосіб вирішення сьогоднішніх проблем країни говорять не лише генерали, політики і професійні "патріотичні" публіцисти, а й навіть представники РПЦ.

Про це на сторінках Gazeta Wyborcza пише Вацлав Радзівінович. Він нагадує про нещодавні заклики російського націоналіста Володимира Жириновського застосувати ядерну зброю проти Туреччини, щоб "вбити 9 мільйонів людей" і знищити Стамбул. Але оглядач зауважує, що від цього російського політика такого можна було чекати, оскільки "кому він лише не погрожував". Раніше Жириновський хотів, щоб і від Польщі з Балтією "лишилася лише пустеля" після ядерного удару.

Ще один любитель поговорити про ядерну війну – головний пропагандист Росії Дмитро Кисельов, який раніше вже заявляв, що РФ може "перетворити США на ядерний попіл".

"Росія – така велика, що хтось після ядерної атаки все ж таки виживе. І це дозволить перемогти у ядерній війні. Так під час кожної зустрічі каже мій знайомий, якого у Москві вважають одним із найавторитетніших військових експертів. І він говорить цілком серйозно", - пише Радзівінович.

В такому ж тоні почали все частіше говорити представники Російської православної церкви. Її духовний лідер патріарх Кирило ще кілька років тому під час зустрічі з молоддю у Нижньому Новгороді говорив слухачам, що Росія повинна розбудовувати свій ядерний арсенал допоки "в світі існує гріх". Останнім часом він хвалив дії армії Росії в Сирії. Незвично войовничо став висловлюватися прес-секретар РПЦ Всеволод Чаплін.

Кілька тижнів тому він порівнював вторгнення Росії в Сирію з початком війни СРСР проти Третього рейху. "Це єдине, що може повести Росію вперед до процвітання. Ми нудьгуємо, багато хто з нас почувається втомлено, багатьох набридла несправедливість і бак перспектив. Нам потрібен новий драйв. Ми народ войовничий", - казав представник церкви. Чаплін вважає, що для росіян війна – це не лише "наркотик, ліки для заспокоєння". На його думку, це навіть необхідний "інструмент гігієни".

"Третя світова вже триває. На ній кожен день гинуть люди. Але вона може стати для світу вогнем очищення, якщо ми зробимо з неї правильні духовні висновки", - сказав речник РПЦ в останньому інтерв'ю. При цьому він додав, що люди не повинні боятися втрат і смерті. Натомість, за його словами, поширення ліберальних цінностей – це страшно. "Жити і не мати можливості по-православному виховувати особистість людини і формувати суспільне життя? Ні, краще вже не жити взагалі, ніж у королівстві антихриста", - говорив Чаплін. Оглядач підкреслює, що церква і пропаганда на телебаченні переконують росіян у корисності війни.

Тим часом, через глибоку економічну кризу мешканці Росії скромно готуються до різдвяних свят і заощаджують на подарунках. "Але є товар, який цього року розкуповують у російських крамницях. На подарунки під ялинку люди беруть іграшкові моделі найновіших бронетранспортерів і військових літаків", - йдеться в статті. В цей же час, Radio Free Europe Radio Liberty, оцінюючи останню промову Путіна, дійшло вийсновку, що Путін програв війну проти України і не хоче про це говорити. Російський президент виступав довго, але за цей час нічого не говорив про "необхідність захищати російськомовних людей" в Україні.

Путін навіть жодного разу не згадав про війну в Донбасі. Щоправда, побіжно сказав кілька слів про Крим. А видання Rzeczpospolita писало, що внутрішня слабкість Росії не дозволяє їй відмовитися від війни в Донбасі. кономічні втрати, спричинені санкціями і обвалом цін на нафту, змушують Росію піти на зміну підходу навіть до пріоритетного для Володимира Путіна питання переозброєння армії. Тим часом, українська розвідка оголосила, що війною в Донбасі керують заступник начальника Генштабу РФ і начштабу територіальних військ ЮВО. Повне досьє генералів опубліковано на сайті Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Останнім часом бойовики активізували військові дії в зоні АТО. Український розвідка охарактеризосвала ситуацію в зоні АТО як складну.
Польща припиняє фінансування екстракорпорального запліднення (ЕКЗ): перші плоди перемоги на виборах консерваторів

Новий польський уряд почав жити відповідно до своєї консервативної репутації, завершуючи  програму ЕКЗ попереднього уряду в наступному році, що вітають вітчизняні та міжнародні  організації захисту життя. Цей крок скасовує заплановану до запуску на наступні три роки програму вартістю близько 75 мільйонів доларів США.

"Це гарна новина",- сказав Маріуш Дзержавскі з польського фонду права на життя. "Але це тільки перший крок. Ми повинні боротися, щоб зробити ЕКЗ незаконним взагалі".

Міністр охорони здоров'я Костянтин Радзивілл розповів парламентському комітету минулого тижня, що уряд хоче вирішити проблему дітонародження через більш широку програму. Польща має дуже низький рівень народжуваності.

Якраз, перш, ніж попередній міністр охорони здоров'я, Маріан Зембела, покинула свій пост, вона оголосила продовження на три роки першої урядової програми ЕКЗ, розпочалої в 2013 році.

"Ми раді, що гроші платників податків більше не буде витрачено на це",- сказав Дзержавскі. "Але ми проти нього цілковито. Це суперечить людській гідності, тому що більшість плодів, утворених ЕКЗ вбивають".

Джон Смітон, виконавчий директор лондонського товариства захисту ненароджених дітей, також привітав обрання з незначною перевагою партії Закон і Справедливість до уряду в кінці жовтня. "Ми вітаємо рішення польського уряду, тому що це, швидше за все, завершення державного фінансування значно обмежить  практику ЕКЗ в Польщі і, отже, збереже багато ембріональних життів",- сказав Смітон в прес-релізі.

Ми також висловлюємо нашу солідарність з тими політиками, які голосують за політику, що служить збереженню життя ненароджених дітей. Кількість дітей, що народилися від ЕКЗ далеко випереджає кількість ембріональних дітей, убитих під час процесу .

Сайт SPUC повідомляє, що 68,000 ЕКЗ немовлят були народжені у Великобританії з 1978 року, що становить близько 1 відсотка загального числа народжень. Але тільки одне з п'яти  ЕКЗ є успішним і навіть успішні залишають замороженими ембріонами в лабораторії, а іноді вони стають абортованими братами і сестрами в лоні матері.

Смітон додав: "Це по суті образливо для ембріонів і жінок. Також будучи і неетичним, ЕКЗ є значно менш успішними, ніж етичні альтернативи, такі як NaProTech". Це процедура, яка контролює і вирішує проблеми безпліддя в природний спосіб.

Польський міністр охорони здоров'я, мабуть погоджується. Він повідомив журналістам, що "процедури екстракорпорального запліднення не є єдино можливим способом лікування безпліддя",- додавши, що "ніде не сказано, що одна з областей охорони здоров'я повинна бути назавжди фінансованою з  державних коштів".

Дзержавскі сказав LifeSiteNews, що засоби масової інформації і міжнародне абортивне лобі чинили тиск на уряд про нерозглядання  питання  абортів, але рух захисту життя мав намір для запуску нової ініціативи громадян найближчим часом. Кілька разів за останні роки вона збирала необхідні  100 тисяч підписів на вимогу обговорення у полькому парламенті повної заборони  абортів "без винятку", сказав Дзержавскі. Але партія Закон і Справедливість була тоді в меншості і  ніякого законодавства не було розроблено. "Тепер ми сподіваємося, що маємо більшість у парламенті",- сказав він.
Тайсон Фьюри: Легализация сексуальных извращений и абортов ведет человечество в ад

Британский боксер-тяжеловес Тайсон Фьюри сделал громкое заявление в интервью изданию The Daily Mail, выступив с резким осуждением нетрадиционных, но легализованных ценностей современного общества.

Тайсон объяснил свою точку зрения. Он чтит Библию, поэтому считает подобные нормы, принятые в мире, ненормальным явлением, пишут "Все Новости".

"Когда я говорю, что педофилы могут быть узаконены, это звучит дико. Но если бы в 50-х годах я сказал о первых двух вещах, на меня смотрели бы как на сумасшедшего. Если бы 120 лет назад я сказал, что 1000-тонный самолет, кусок железа, будет летать по небу, это выглядело бы нелепо.

Люди могут говорить, что "Ты против абортов, педофилии и гомосексуализма", но моя вера и моя культура осованы на Библии. Библия была написана давно, и если следовать ей, то она гласит, что это неправильно. И для меня это неправильно", - подытожил британец.

Тайсон Фьюри — чемпион мира по боксу в тяжёлом весе. Чемпионский титул по версиям IBF, IBO, WBO, WBA super и The Ring боксер получил одержав уверенную победу над украинским боксером Владимиром Кличко. Бой состоялся 28 ноября 2015.
Тайсона Фьюри полиция допросит по поводу его гомофобных комментариев

Тайсон Фьюри - чемпион мира по боксу, забравший титул в бою с Владимиром Кличко, у себя на родине в Великобритании может пострадать за свои гомофобные высказывания.

Британское издание Sun сообщает, что пролиция допросит боксера по поводу его гомофобных комментариев, пишет afmedia.ru.

Дело в том, что в начале ноября Тайсон Фьюри в своем интервью заявил, что для того, чтобы "дьявол пришел домой", необходимо сделать три вещи: узаконить гомосексуализм, аборты и педофилию. Это высказывание вызвало возмущение некоторой части британского общества.

Так в полицию города Манчестер поступила жалоба, по факту которой заведено дело по которому должно быть установлено имеется ли в высказываниях боксера состав преступления.

Напомним, что Тайсон Фьюри позиционирует себя не только как боксер, но и христиан, придерживающийся консервативного понимания Священного Писания. После победы над Кличко боксер заявил, что победа дарована ему Богом.

«Я благодарю моего Господа Иисуса Христа! В силе Иисуса я выиграл сегодня. Это Он дал мне… Мой Господь, мой Спаситель, мой Путь… Я благодарен всемогущему имени Иисуса!» - сказал боксер на ринге. (смотреть видео)

А свое негативное отношение к гомосексуализму боксер прокомментировал словами: «Библия была написана давным-давно. Если я следую слову Библии и она называет какие-то вещи неправильными, тогда они становятся такими и для меня».
Мусульмане прилюдно раздели и избили 8-летнюю христианскую девочку

Мусульмане раздели и прилюдно избили 8-летнюю христианскую девочку Парвашу (Parwasha), чтобы наказать ее дядю христианина Ифтихара Масиха за то, что тот нарушил пакистанское табу и встречается с мусульманской девушкой.

Семья его подруги преследовала семью Масиха и избила его племянницу, из-за религиозной ненависти, передает 316NEWS со ссылкой на christiantoday.com.

Исламская семья поймала 8-летнюю девочку, когда та возвращалась домой из школы. Ее раздели и избили. Когда семья девочки осознала, что нет смысла ждать помощи от старейшин деревни, они принялись искать поддержку у полиции. Однако, мусульманская семья уже подала жалобу в полицию против всей христианской семьи, чтобы пристыдить его мусульманскую подругу.

Американский Центр Закона и Правосудия (ACLJ) совместно с Организацией юридической помощи в Пакистане готовят обвинения против мусульманской семьи.

«Если нашу петицию примут, обвинения будут поданы по статье 354-А Уголовного кодекса Пакистана, которая строго наказывает нападение и применение физического насилия по отношению к женщине, особенно если ее публично раздели и избили. Мы просим вас молиться за Парвашу и ее семью, чтобы справедливость восторжествовала»,- пишет старший судебный пристав ACLJ Шазериар Гилл (Shaheryar Gill).
Жидовщина: В Верховной Раде Украины впервые зажгли ханукальные свечи

08 декабря 2015 года впервые в стенах Верховной Рады Украины в честь Светлого праздника Ханука состоялось традиционное зажигание ханукальных свечей.

Об этом сообщил на своей ФБ-странице депутат Логвинский, пишет grehu.net.

Огонь в этот праздник знаменует победу света над тьмой, триумф свободы над тиранией, торжество справедливости перед лицом непреодалимых препятствий.

Мероприятие прошло при участии депутатов группы дружбы Верховой Рады Украины с Государством Израиль, Посла Израиля E.Белоцерковски, представителей посольства Израиля, депутатов Кнессета Израиля, а так же представителй еврейской общины.

 Ханука — это символ освобождения иудеев из-под сирийского гнета. Именно в этот день более двух тысяч лет назад в великом Иерусалимском Храме чудесным образом снова зажглась свеча. Ее огня хватило на восемь дней. С этих пор Ханука стала символизировать победу света над тьмой.

Сегодня, когда украинский народ ежедневно борется с внешним врагом за свою независимость, демонстрируя при этом непокорность духа, данный праздник лишний раз напоминает о том, что мы так же можем преодолеть, казалось бы, непреодолимые препятствия, остояв свое право на светлое независимое будущее.
Патриарха Кирилла просят утвердить «Молитву Путину»

Активисты общественной организации «Национальный комитет +60» обратились к Патриарху Московскому и всея Руси Кириллу с просьбой утвердить текст «Молитвы Путину» на заседании Священного Синода РПЦ.

Об этом сообщил крымский онлайн-журнал "InФормер".

Представители «Национального комитета +60» уверены, что посвященная президенту России Владимиру Путину молитва может стать той самой «духовной опорой», в которой «православный люд ныне остро нуждается».

http://catholicnews.org.ua
http://prochurch.info/


Схожі матеріали:

Категорія: Публіцистика | Переглядів: 1017 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: ліберастія, суспільні проблеми, католицькі новини, публіцистика, актуальні публікації, масонерія і антихрист, гомодиктатура | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Непорочному Зачаттю
Пречистої Діви Марії

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика