Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2015 » Травень » 11 » Подружжя » 6 порад самотнім: як знайти другу половинку
15:18
6 порад самотнім: як знайти другу половинку

Важливо пізнати себе. Хто ти такий? Ким маєш бути? Як підготуватися до того, щоб бути батьком і чоловіком, або дружиною і матір’ю?

«Тож сказав Бог: Сотворімо людину на наш образ і на нашу подобу, і нехай вона панує над рибою морською, над птаством небесним, над скотиною, над усіма дикими звірями й над усіма плазунами, що повзають на землі. І створив Бог людину на свій образ; на Божий образ сотворив її; чоловіком і жінкою сотворив їх» (Бут 1, 26-27).

Що випливає з цього тексту? Людина — це не тільки той, хто має руки-ноги. Людина — це чоловік і жінка. Вони залежні одне від одного. Коли я, чоловік, запитую себе, що означає бути людиною, то повинен звернути увагу на жінку та її риси, яких я не маю і не буду мати. Без жінки я не зможу бути чоловіком. Причому не мені треба стати жінкою або перейняти її характер: я просто маю зрозуміти, що в неї є і чого мені бракує. Вона не віддасть мені це «щось», вона тільки має бути десь поруч. Бог одночасно є обома статями; людині такого не дано. Тому чоловікові бракує жінки, і навпаки.

Але як знайти свою другу половину?

Перша порада. Не шукати чоловіка за будь-що, якщо його немає. Можливо, настане час, і Бог його покаже, якщо людина буде цього щиро бажати і просити. Набагато важливіше розпочати роботу над собою. Хтозна, може, Бог не дає тобі чоловіка, тому що ти просто не дозволиш йому бути батьком, авторитетом, лідером? Ви самі маєте цікавитися, що означає бути віруючою жінкою, за образом Божим.

Те ж саме стосується чоловіків. Потрібно пізнати себе. Хто ти такий? Ким ти маєш бути? Як тобі підготуватися до того, щоб стати батьком і чоловіком? Як ти керуватимеш сім’єю, якщо не можеш зважитися на елементарні кроки, де треба ризикувати? Але ти можеш впливати на себе! Тому перший крок — пізнати себе, як тобі стати чоловіком (або жінкою). Це — твоє покликання від Бога.

Друга порада. Навчитися любити того, кого не розумієш, любити іншого. Дуже важливо зрозуміти, полюбити і прийняти інакшість другої людини.

Третя порада. Найчастіше ми відчуваємо негативний вплив нашої історії. Він хворий і тому впадає у вічі. Але ми також винесли з сім’ї багато добра, багато чого навчилися. Важливо це розвивати.

Четверта порада. Ставити перед собою реальні цілі й реально оцінювати ситуацію. Наприклад, ти не можеш змінити того, що твого батька завжди не було вдома. Так, ти зараз такий, а не інший, але є сфери, які можливо змінити або працювати над ними.

П’ята порада. Вміти чекати. Не називайте когось «моя дівчина» чи «мій хлопець», доки не зрозумієте, що йдете у напрямку створення сім’ї, що вас об’єднують вищі речі, аніж тільки емоції та закоханість. Зміни настають дуже повільно.

Шоста порада. Не можна жертвувати своїм щастям в ім’я того, щоб інший був щасливим. У сім’ї це не працює. Дівчина не може жертвувати собою заради того, щоб її хлопцю було добре. Сім’я — це союз двох людей, а не однієї. Сім’я — це здатність любити другого і дозвіл любити себе.Схожі матеріали:

Категорія: Подружжя | Переглядів: 1060 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: настанови, пошук, Подружжя, друга половинка, поради, самотність | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Непорочному Серцю Діви Марії

Відправляємо:

Годину прославлення


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика