Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [242]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [66]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2015 » Лютий » 16 » Безбожники » 50 відтінків сірого (18+)
18:20
50 відтінків сірого (18+)

Вважаю, що для більшості людей очевидно, що про деякі речі можна і слід говорити, навіть не досвідчивши їх на власному досвіді або не бачачи їх ніколи.

Світ збожеволів - і норма тепер сприймається за безумство. Саме тому сьогодні я напишу трохи про новий фільм «50 відтінків сірого».

Скажу відразу - я його не дивився, і дивитися не збираюся, і дивитися не рекомендую. Мені вистачило трейлера і деяких витягів з книги, щоб прийняти остаточне рішення - не дивитися. І мене важко звинуватити в упередженості та в необ'єктивності, просто тому що не обов'язково напиватись, щоб погодитися з Арістотелем, що пияцтво це добровільне божевілля, або зраджувати своїй дружині, а потім говорити, що перелюб очевидно є підлістю і злом.

По причині відсутності перегляду фільму, я обмежуся кількома спостереженнями і коментарями

1. Мене порадував Кавказ, де кілька республік відмовилися демонструвати цей фільм у своїх кінотеатрах - і нехай хтось сприйме це як якесь святенництво або радикалізм - але я не показую своїм дітям усі мультики, і суспільство цілком може відмовитися дивитися щось у себе на території - це теж його волевиявлення.

2. Вкотре засмутили «православні», яких у нас за статистикою близько 80%, але реально квитки на цей відверто збоченський і аморальний фільм розкуповують дуже активно. Наприклад, в Саратові все розкупили за тиждень до прем'єри.

Наведу цитату про ситуацію щодо реальності й статистики з відомого православного сайту.

Ситуація з числом православних в Росії ідеально вписується в не зовсім пристойний анекдот про реальне і віртуальне. Віртуально у нас багато православних, а реально навіть на Великдень у храм приходить не більше двох-трьох відсотків росіян. Іншими словами, вибір релігії перетворюється на статусну річ, у можливість показати себе іншим з хорошого боку. Число людей, що говорять, що вони слухають класичну музику або дивляться канал «Культура», значно більше тих, хто насправді любить класику і може відрізнити Беккета від Іонеско. Приєднання до більшості дозволяє людині підвищувати свою самооцінку.

З іншої сторони, існують люди, які не хочуть належати до релігії більшості.

3. Що найбільше викликає печаль в моєму серці так це те, що вперше в публічному просторі, де вже є поняття «вірна коханка» і «необхідна помста» надається романтика насильству та експлуатації жінки як об'єкта сексуальних бажань, і уявлення про жертовну любов у стосунках між чоловіком і жінкою замінюється картиною хтивих і егоїстичних бажань, де один намагається поневолити душу і тіло іншого в добровільному рабстві.

4. А прем'єра фільму відбувається на так званий День Закоханих - 14-го лютого. Доводиться констатувати очевидний факт - сучасний кінематограф прагне переформатувати суспільство, перевизначати звичні поняття, наповнивши їх іншим змістом. Робиться це не тільки в релігійній сфері (наприклад, недавні фільми «Ной» та «Вихід»), і але у світській.

5. Церковні люди просочуються все більш мирським мисленням. Мирський гріховний вплив не завжди виражається зовнішнім виглядом і музичним смаком, як звикли думати багато релігійних людей. Це насамперед, мислення. Адже можна мати цілком респектабельний і благочестивий зовнішній вигляд, але бути надхненим зовсім небіблійними цінностями і принципами. На жаль, це торкнулося і такого важливого поняття як «любов». Багато чоловіків - християн, а також, і дружин-християнок, сьогодні мають спотворене уявлення про природу і суть справжньої любові.

6. Біблійне визначення «кохання» - це самопожертва, поставити інтереси, потреби і бажання іншого вище своїх власних. Про це говорить ап.Павел в посланні до Ефесян, малюючи дивовижну картину справжньої любові, істинної любові, даючи правильну модель поведінки і вказуючи на вірний спосіб мислення для чоловіків стосовно своїх дружин:

 

Чоловіки, любіть своїх жінок, як і Христос полюбив Церкву, і віддав за неї Себе - (Ефесян 5:25)

Очевидно, що, незважаючи на недоліки церкви, Христос любить її постійно, з благодаттю і всепрощаючим милосердям, і ніколи не сердиться на церкву, незважаючи на її численні гріхи.

 

Чоловіки покликані любити своїх дружин

Дієслово стоїть в теперішньому часі. І в наказовий спосіб - це означає, що тут показана ідея любові постійної, тривалої - це не пристрасть і не почуття - це вольове рішення, вибір любові, вибір завіту любові.

Слова Апостола можна перевести так - «не припиняйте любити постійно».

 

Суть мирської любові

Мирська любов завжди орієнтується на певний об'єкт. Людину люблять за її:

фізичну привабливість,

характер,

розум,

становище, або

за інші подібні позитивні риси.

Іншими словами, світ любить тих, кого вважає гідним цієї любові. Подібна любов обов'язково відрізняється непостійністю. Тільки тому, що багато чоловіків і дружин відчувають один до одного таку непостійну, мінливу любов, їх шлюби і розпадаються. Як тільки одна сторона втрачає свою привабливість, любов зникає, бо зникає її основа.

У чоловіка також може бути зіпсоване уявлення про любов:

романтичні відчуття

фізичний потяг/зовнішня привабливість

Секс/інтимні стосунки

Потреба в іншій людини (по суті, це рух у бік егоїзму)

Мати користь з відносин для себе («хоч хтось випере мені шкарпетки»)

Тільки любовні слова («жінки люблять вухами», але справ любові немає)

Зовні романтичні вчинки (але в душі нічого немає, це пошук вигоди собі)

 

Суть Божої любові

Божа любов не така. Він любить, тому що це Його сутність і Йому властиво любити Своє творіння, і об'єкти Його любові потребують її, а не тому що їх відрізняє привабливість, або вони заслуговують цієї любові. Якби Бог мав таку любов, як світ, то не міг би любити жодну людську істоту. Але Він любить по Своїй чудовій благодаті, бо не може чинити інакше.

І тут ми можемо побачити заклик до самопожертви заради об'єкта любові. На таке здатні тільки християни, тому що вони випробували і отримали Божу любов. Любов особливо активується і проявляється тоді, коли є потреба. У наших дружин є потреба - бути постійно улюбленими своїми чоловіками, особливо коли у неї щось не виходить або щось не вдається.

Дружина не власність чоловіка - вона супутниця життя і краща подруга в житті.

Бог дав заповідь покори дружині в контексті відносин любові. Тільки в такому випадку жінка буде почувати себе в безпеці. Той, хто любить її, беручи приклад з відносини Христа до Своєї Церкви, ніколи не буде примушувати свою дружину до чогось принизливого, підлого або низького, принижуючи її совість. 

Ніде наші взаємини з Богом не перевіряються кращим чином, ніж в наших взаєминах в сім'ї.

Світ постійно спонукає чоловіка до самоствердження, самозахисту, до виставлення себе на передній план, до очевидного егоцентризму і себелюбствуа, щоб жити виключно для себе і своїх інтересів. Але Бог велить чоловікові-християнину відмовитися від свого «я», присвятивши себе іншим людям, особливо своїй дружині, як і Христос віддав Себе за Церкву.

7. І наостанок, у книзі Псалмів ми читаємо вельми актуальні і відповідні слова

Господь випробовує праведного, а безбожного й того, що любить насилля, ненавидить душа Його - Псалом 11:5

Господу Богу бридко дивитись на насильство і нечестя, де б воно не здійснювалося, особливо у стосунках чоловіка і жінки. Адже Він наш Творець, це Він придумав шлюб, не ми, це Він винайшов сексуальні відносини, не ми. Вступаючи у відносини один з одним, чоловік і жінка ступають на святу територію. І коли вони вчиняють по-Божому, то можуть випробувати 50 і більше відтінків радості і щастя, які й не снилися і не представлялися тим, хто шукає задоволень, впадаючи в різні збочення, і ніяк не може знайти задоволення, бо виключили свого Бога і Творця зі свого життя і своїх відносин. / Євгеній БАХМУТСЬКИЙ


ЗБОЧЕННЯ...

Коли роман «50 відтінків сірого» був опублікований три роки тому, критики описали його як «нудний і слабо написаний роман», «депресивну книгу» і «злий жарт». Однак книга була розпродана в мільйонних тиражах.

Жінки були зачаровані темною казкою про молоду студентку коледжу Анастейшу Стіл, яка закохалася в привабливого, але таємничого молодого мультимільйонера, на ім'я Крістіан Грей, у якого вона брала інтерв'ю.

Книга була в точності описана як «ванільне порно», тому що вона має багато сексуальних сцен і сповнена непристойностей, а також тому, що Крістіан очікує від своїх дівчат повного підпорядкування всіх його сексуальних забаганок, які включають батоги, ланцюги, наручники та інші збочення.

Це не звичайне порно. Це рабська порнокартина. І вона вийде в кінотеатрах прямо в День Св. Валентина.

Кіноверсія книги вийде в кінотеатрах 13 лютого, і Фанданго сказав, що «50 відтінків сірого» вже побили рекорди з попереднього продажу квитків. Імовірно, шанувальники книги будуть стояти в довгих чергах, щоб подивитися, як Крістіан знущається над Анастейшею в своїй спальні, яку вона називає Червоною Кімнатою Болю.

Критики чекали, що фільм вийде з обмеженням N17 (до речі, актор, що зіграв Крістіана, Джеймі Дорнан, відвідав шість секс-в'язниць, щоб підготуватися до ролі). Але американська кінематографічна асоціація оголосила минулого тижня, що «50 відтінків сірого» потрапляють в категорію R. А це означає:

1. сексуальні сцени були ретельно відредаговані

2. підлітки можуть дивитися його легально

3. кіно, можливо, заробить тонну грошей.

 

Гадаю, що я страшенно роздратований

Ми сердимося, коли нафтові компанії виливають токсичні відходи у наші океани; в той же час ми вітаємо, коли Голлівуд виливає на нас бункер отруйного сміття, подібного «50 відтінкам сірого» на нашу країну - і немає пропозицій очиститися від нього. Нам слід було б обуритися. Я не збираюся протестувати близько найближчого кінотеатру, коли буде прем'єра фільму, але я закликаю людей подумати, перш ніж витрачати десять доларів, аби почути, що залишилося від американської порядності.

 

Ось три найбільші причини, чому нам слід закликати кожного закрити очі і втекти геть від фільму «50 відтінків сірого»

1. Він спонукає до сексуальних аномалій. У романі Крістіан запрошує Анастейшу стати його коханкою, але він просить її підписати документ, в якому описано все, що він планує зробити з нею - і вимагає, щоб вона не говорила нікому про це. У контракті сказано: «Той хто підписує згоден на побої, тортури, прочуханку, ув'язнення, побиття та інші муки, які Головний захоче застосувати без нерішучості, питань і скарг». Анастейша дізнається, що цей Крістіан мав подібні відносини ще з п'ятнадцятьма дівчатами, однак слухає його, погоджується на хворобливий секс і отримує від нього задоволення.

З усім цим можна було б змиритися, якби Анастейша подзвонила в поліцію або втекла з будинку Крістіана і відмовилася від його пропозиції, тому що поважала себе. Але вона погодилася на насильство, і це сигнал для жінок, що є задоволення від болю. Фільм також говорить жінкам, що нормально бути божевільною сексуальною рабинею, особливо якщо твій друг багатий, привабливий і має свій власний вертоліт.

 

2. Він пропагує жорстокість по відношенню до жінок. У минулому році дослідник з Мічиганського університету зробив доповідь про вплив книги «50 відтінків сірого» на жінок-читачок. Він показав, що з жінок, що читають цю трилогію, на 25% підвищився ризик відносин з грубим партнером; 34% підвищився ризик зустрітися з ненормальними переслідувачами; і на 65% вище ризик вживання спиртних напоїв.

Так само, як існує зв'язок між жорстокими відеоіграми і жорстоким поводженням хлопчиків-підлітків, це дослідження показало, що жінки, які читали порно-романи прагнули випробувати ті типи насильницьких відносин, які були зображені в книгах, подібних до «50 відтінків». Дослідження також показало, що ці жінки були піддані смаковим збоченням. (Цікаво, що головний герой у «50 відтінках» постійно контролював смакові уподобання своєї подруги).

 

3. Фільм повністю перекручує поняття любові. В одній зі сцен книги Крістіан купує Анастейші платиновий браслет з діамантами, так щоб вона могла приховати синці на зап'ястях, які вона отримала від свого грубого бойфренда. Послання від коханця Анастейші таке: Я буду бити тебе, але я куплю тобі дорогі подарунки і тому ти залишишся зі мною. Це маячня. І пари збираються дивитися це в День св. Валентина???

Один з найдивніших моментів у книзі відбувається після того, як Анастейша залишає Крістіана, а потім знову повертається до нього. Вона каже: «Фізична біль, яку ти завдавав мені, не така сильна порівняно з болем від розлуки з тобою». 

Будь-який психолог скаже тобі, що це мислення жертви насильства, у якої настільки промиті мізки, що вона вірить, що увага, яку отримує від ґвалтівника краща, ніж відсутність уваги взагалі.

Справжня любов не в болі, пануванню або контролі, але Голлівуд щасливий забезпечувати людей великими порціями подібного марення лише б вони купували його. Будь ласка, захисти жінок. Будь ласка, захисти порядність. Будь ласка, не підтримуй цей фільм. / J. Lee Grady


Мусульмани Кавказу перемогли відтінки сірого

У країні вибухнув черговий скандал навколо виходу на екрани кінотеатрів аморальної картини «50 відтінків сірого». Як зазначив політолог Руслан Курбанов, цей фільм - потужна ідеологічна бомба з підриву традиційної моральності наших народів.

«І наслідки цього підриву моральності торкнуться кожного з нас - наших дітей, сестер і братів. Цей фільм насичений сценами порнографічного насильства в абсолютно збоченій і провокаційній формі», - зазначив Руслан Курбанов.

З цієї причини він не був рекомендований до показу в деяких країнах Заходу, Малайзії та країнах Близького Сходу. У нас же в країні Міністерство культури, яке покликане берегти і розвивати культурну і моральну спадщину народів Росії, зі спокійною совістю видало цьому фільмові прокатне посвідчення для показу цієї брудної картини у всіх кінотеатрах країни.

З таким підходом і таким міністерством нам недалеко і до гей-парадів на вулицях Москви, Рязані, Казані і Махачкали. Хто скаже, що це неможливо нехай подивиться на те, що діється в колись традиційних суспільствах Туреччини, Азербайджану та Грузії.

Гей-паради на вулицях Стамбула і Тбілісі... Нудистські пляжі в мусульманському Батумі... Православні священики, кинуті в тюрми за протести проти демонстрації содомії... Мусульманські активісти, засуджені за виступи проти проведення Євробачення в Баку...

Дивним чином культурні «еліти» наших країн запозичують із Заходу не все найпрогресивніше, а все найбрудніше. Слава Богу, ряд російських губернаторів заблокував показ цієї картини в своїх регіонах. Чечня і Інгушетія стали в цьому списку лідерами і очолили інформаційні стрічки.

Представник мережі кінотеатрів "Кіностар" Мадіна Аюбова заявила журналістам: "Дана картина не буде показана в наших кінотеатрах, так як багато з того, що в ній демонструється, суперечить менталітету і віросповіданням більшої частини населення республіки".

В інших республіках Кавказу влада запізнилася з подібним рішенням. Проте ми всі стали свідками того, яке суспільне обурення піднялося напередодні прем'єри цього фільму в інших кавказьких республіках.

Зі слів представника Фонду «Альтаїр» в Дагестані Мурада Керімова, в мережах, форумах і чатах кавказька молодь почала розсилати один одному телефони місцевих кінотеатрів і закликати один одного влаштувати шквал дзвінків з вимогою скасувати показ фільму.

Пік стихійної молодіжної мобілізації в Дагестані припав на другу половину вчорашнього дня. Молодь республіки прийняла найактивнішу участь у повідомленні своїх однолітків про цю наростаючу молодіжну мобілізацію.

До даної акції підключився практично весь дагестанський актив Фонду «Альтаїр», Благодійного фонду «Надія», Федеральної лезгинської національно-культурної автономії, Фонду «Газі-Кумух» та інших молодіжних організацій республіки. У мобільних чатах молодь Дагестану запустила такий заклик:

«З 12 числа в кінотеатрах Дагестану планують показувати фільм украй недостойного змісту "50 відтінків сірого". Громадськість Чечні та Інгушетії вже вплинула на те, щоб ці фільми на території їх регіонів не показувалися в кінотеатрах.

У Дагестані, на жаль, ніхто зверху поки що не турбувався аморальним та безсоромним фільмом, тому переконливо просимо вас, брати, проявити громадянську позицію, убезпечити наших дітей, наше суспільство від цього поганого впливу.

Прохання витратити кілька хвилин і зв'язатися в середу з кінотеатрами, і переконливо попросити про те, щоб зняли фільм з показу. Також нам треба наполегливо потурбувати Міністерство культури.

Давайте зробимо те, що в наших силах, і спробуємо за допомогою Всевишнього вирішити хоча б це маленьке питання... Обов'язково нам потрібно вплинути на плани показу в середу, так як у четвер прем'єра. Приклад чеченців і інгушів у нас перед очима».

Зі слів активіста Фонду «Альтаїр» Гаджи Муратчаєва, активісти організації обдзвонили за вечір всі кінотеатри Махачкали. В одному з кінотеатрів довго відмовлялися скасовувати прем'єру, оскільки боялися втратити виручку.

Окрема подяка міністру Дагестану з молодіжної політики Зауру Курбанова, який також включився в цю молодіжну акцію і закликав молодь в мережі не ходити на даний фільм. У підсумку кінотеатри Дагестану також відмовилися від прокату фільму.

«Наш кінотеатр цей фільм не покаже. Легше було зняти його з прокату, ніж показувати, бо дуже багато людей проти показу цього фільму. Навіть спеціально дзвонили і питали», - розповів «Кавказькому вузлу» адміністратор махачкалинського кінотеатру «Жовтень» Рабадан Рабаданов.

За його словами, від прокату за рішенням адміністрації також відмовився і єдиний кінотеатр в місті Каспійську - «Москва», передає BFM.ru.

За даними ЗМІ, в Карачаєво-Черкесії із закликом не пускати фільм у прокат виступило регіональне представництво Фонду сприяння розвитку Карачаєво-балкарського молоді «Ельбрусоід». Молодіжне братство Кавказу показало свою силу саме на прикладі таких організацій, включаючи і ФЛНКА.

Як заявив представник кінотеатру "Чарлі" в Черкеську, "50 відтінків сірого" не покажуть через присутність у ньому відвертих сцен. "Адміністрація кіномережі вирішила відмовитися від прокату цієї стрічки на території Карачаєво-Черкесії", - наводить слова представника кінотеатру «Інтерфакс».

Північна Осетія також відмовилася від демонстрації фільму "50 відтінків сірого" під тиском громадськості. Тут Духовне управління мусульман Північної Осетії закликало керівництво республіки заборонити показ фільму, використовуючи адміністративний ресурс.

"Ініціатива про звернення до влади республіки з проханням заборонити показ фільму належить молодим людям, які стурбовані чималим інтересом до фільму покоління 20-річних", - заявив муфтій Хаджимурат Гацалов, слова якого наводить «Коммерсант».

Але навіть цими заходами цим ситуацію не врятувати. По-перше, в Ставропольському краї і Кабардино-Балкарії картина так і не була знята з показу. І квитки на прем'єру були розпродані.

По-друге, після «50 відтінків сірого» з'явиться сотня нових подібних фільмів. По-третє, молодь, зупинена біля дверей кінотеатрів, увечері того ж дня знайде цю гидоту в інтернеті.

Сьогодні в століття масштабних інформаційних провокацій і маніпуляцій нам недостатньо сидіти в мечетях і церквах і заявляти про те, що ми гнівно засуджуємо чергове брудне відео.

Нам потрібна масштабна громадянська мобілізація нашої молоді для того, щоб єдиним суспільним фронтом поставити заслін на шляху розкладання підростаючого покоління.

Яким шляхом цього можна досягти, і які результати така робота може принести на громадському полі - наша молодь вже показала в ці дні. Саме за такою молоддю і майбутнє наших народів.

Фаріда Санджой / http://pravoslavnews.com.ua/Схожі матеріали:

Категорія: Безбожники | Переглядів: 2717 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: суспільні проблеми, 50 відтінків сірого, безбожники, збочення, перелюбство | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
душам у чистилищі

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика